RaMmPRaMmPRaMmPRaMmPRaMmP

SKŁAD ZESPOŁU

Michał  - RAMMPMICHAŁ - muzyka towarzyszy mu od dziecka, przechodził wiele fascynacji muzycznych, lecz dziś najbliżej jego serca jest muzyka reggae (I2RA3L, Soja, Power of Trinity, Stick Figure, Manu Chao i Całą Górę Barwinków). Ulubione głosy: Maciej Maleńczuk, Paweł Kukiz, Roy Orbison, Jakub Koźba. W zespole gra na klawiszach, śpiewa i mówi :). Od czasu do czasu gra na gitarze. W miarę upływu lat, dzięki wielu sprzyjającym okolicznościom zajął się managementem zespołu. W formacji RaMmP jest od początku....czyli od zawsze :)
Klawisz: Roland Juno Di
Mikrofon: Sennheiser e835

Roman  - RAMMP

ROMAN - specjalista od rozwiązywania problemów, rozładowywania napięć i szukania wyjść z opresji. W zespole gra na basie i mimo tylko 4 strun jest odpowiedzialny za puls i pozytywne wibracje w "naszej bandzie". Obecnie zagorzały fan Całej Góry Barwinków. Smakosz "jajeczniczki na boczusiu" podawanej ranną porą :-)
Gitara: Flame
Piec: Hand Box

Paweł - RAMMPPAWEŁ - jego fascynacje muzyczne sięgają początków lat 80tych, kiedy to szara rzeczywistość splatała się z pustymi półkami sklepowymi i rockowym brzmieniem festiwalowym Jarocina. Wrażliwość muzyczna odbita na koncertach i audycjach muzycznych programu III Polskiego Radia dała mu wzorce do tego, co kocha, czyli MUZYKI.
Jego potencjalni idole to: TSA, T. Nalepa, Marillion, 4AD, The Cult, DIO, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann. Na perkusji gra od 30 lat. W zespole RaMmP jest od narodzin.

Zespoły: Autonomia 1988-1989r., Mozart 1991-94r., Helios 1995-98r.,RaMmP 1999 -
Perkusja: Basix- Custom Danny Gottlieb Signature
Talerze: Meinl, Stagg
Naciągi: Remo
Pałki: Gładek, Osca
Mikrofony: Sirius

Mariusz -  - RAMMPMARIUSZ - Jego muzyczna pasja zaczęła się już w wieku 6 lat, kiedy podjął naukę gry na organach w ognisku muzycznym. Nauka trwała około 6 lat, po drodze jakieś występy, konkursy... Jednak wszystko zmieniło się, gdy po raz pierwszy chwycił gitarę do ręki. Wtedy od razu odczuł że to jest to ;-). Po krótkiej samo-nauce zaczął grać w zespole RaMmP i myślę że ta przygoda się szybko nie skończy...
Gitary: Fender Stratocaster , Epiphone Les Paul, Applause.
Efekt: ZOOM gt9.2 tt
Piec: Marshall
Mikrofon: SHURE SM58

Marian - RAMMPMARIAN - w zespole pojawił się jako ostatni, lecz jego obecność wprowadziła nową jakość naszego muzykowania. Wysublimowane dźwięki jego dęciaków wprowadzają w osłupienie nie tylko słuchaczy, ale nas również. Niezwykle skromny, a zarazem pogodny człowiek, który wprowadza wyjątkową atmosferę w "bandzie". Ma za sobą występy w wielu formacjach muzycznych (Syjon, Wóz Harrego, Natasha), wystąpił na niejednej scenie, na niejednym festiwalu, a dziś cieszy nas swoją obecnością w zespole RaMmP.

Saksofony: Tenor- WELTKLANG, Alt- YAMAHA YAS23, Sopran- HAIDI
Trąbka- POLMUZ

Arturo

 

 

Ponadto do naszej ekipy zalicza się człowiek o niezwykłej sile spokoju i pogodzie ducha. Zawsze bezpiecznie dowiezie nas do celu. Oto nasz kierowca -Arturo (żółwik).